Daily Archives: 04-12-2013

Młodzi czytelnicy

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Te słowa wypowiedziane przez noblistkę Wisławę Szymborską stały się mottem I Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Znani i lubiani…, ale zapomniani” przeznaczonego dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej.

Dzień Osób Niepełnosprawnych

Po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Po uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów klasy IVa SP oraz IIIa i IIIc gimnazjum, odbyło się przedstawienie z udziałem mima p. Jakuba Kabusa oraz spotkanie z niepełnosprawnym podróżnikiem p. Krzysztofem Michalakiem, który w interesujący sposób opowiadał o swoich wyprawach po świecie.