Drodzy Rodzice,
W odniesieniu do obecnie panujących wytycznych i trudnego dla nas wszystkich czasu, zamieszczamy na naszej stronie kilka przydatnych stron z których możecie Państwo darmowo korzystać w pracy w domu z dzieckiem.

Można tam znaleźć między innymi prace i pomysły plastyczne, karty pracy do ćwiczenia małej motoryki a także gry i zabawy dla najmłodszych dzieci. Zachęcamy do zaglądania na strony i z niecierpliwością czekamy na nasze dzieciaki po zakończonej kwarantannie.

Przydatne adresy:

www.mojedziecikreatywne.pl

www.eduzabawy.com,

www.panimonia.pl,

www.maluchwdomu.pl

Posiłki są płatne z góry, za cały miesiąc do 25 dnia poprzedniego miesiąca. Istnieje możliwość odmówienia posiłku w wypadku choroby lub wyjazdu najpóźniej do godziny 8.00.
Prosimy odmówienie obiadu zgłaszać w świetlicy osobiście lub telefonicznie
  227- 37- 93 wew. 28.