Zapraszamy na kiermasz świateczny

Serdecznie zapraszamy wszystkich – dużych i małych – na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 8 grudnia br. w Pasażu Andromeda. Już od godziny 13.00 będzie można kupić różne dekoracyjne przedmioty o tematyce świątecznej i nie tylko, wykonane przez wychowanków świetlicy. Przez ostatnie dwa miesiące dzieci ciężko i wytrwale pracowały przygotowując podczas zajęć plastycznych różnorodne ozdoby. Powstały m.in. bombki z cekinów, stroiki i choinki z szyszek i gałęzi, obrazy z aniołami, aniołki z masy solnej, gipsu itp. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup nowych gier i zabawek do świetlicy szkolnej.