Zostaliśmy wyróżnieni w Roku dla Niepodległej!

Przedstawiciele uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem zostali zaproszeni do udziału w uroczystości połączonej z występem Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk” im. Stanisława Hadyny – z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości realizowanej w 2018 r. przez Kuratorium Oświaty w Katowicach pod hasłem Polska to jest wielka rzecz! (S. Wyspiański).

Koncert zespołu odbył się 14 listopada 2018 r. w Katowicach Mieście Ogrodów – Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek. Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu był dla nas wyróżnieniem i nagrodą za zaangażowanie się w obchody Narodowego Święta Niepodległości. Zespół ,,Ślask” poświęcił ten koncert naszej Ojczyźnie. Była to wspaniała uczta duchowa, która wzbudziła szczery zachwyt i wywołała wiele wzruszeń.