“Zima w literaturze, kuchni i muzyce”

W świetlicy szkolnej szesnastu uczniów z klas I i II SP spotkało się z przedszkolakami, którzy za rok rozpoczną naukę w naszej szkole. Spotkanie odbyło się pod hasłem “Zima w literaturze, kuchni i muzyce”. Dzieci wysłuchały pięknych wierszy, historyjek o tematyce zimowej, rozwiązywały zagadki. Miały także możliwość samodzielnego sporządzenia zdrowych owocowych deserów. Zajęcia plastyczno – muzyczne prowadzone były przez zaproszonego gościa- muzyka p. Kamila Wilka i dały dzieciom wiele satysfakcji. Mogły one wysłuchać muzyki, tańczyć oraz poznać instrumenty muzyczne. Spotkanie odbyło się w dniu 1 marca 2013r.