Zawsze Razem

3 grudnia 2019 roku, po raz kolejny, w ramach obchodów Dnia Osób Niepełnosprawnych, w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny  dla uczniów klas I – III “Zawsze Razem”. Wzięli w nim udział reprezentanci młodszych klas naszej szkoły oraz uczniowie z  Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach. Imprezę otworzył wspaniały występ zespołu cheerleaderek. Po nim uczniowie z zapałem przystąpili do rozwiązywania różnorodnych zadań (krzyżówki, zadania matematyczne , poszukiwanie skarbów). Po pełnych emocji konkurencjach  jury musiało przyznać po dwa miejsca pierwsze, drugie i trzecie. Wszystkie dzieci ucieszyły też dyplomy i  nagrody, które organizatorki zakupiły dzięki wsparciu Rady Rodziców.