Zapraszamy na Piknik Rodzinny

Podczas pikniku 13 czerwca w godz. 16.00 – 19.00 przeniesiemy się w czasy średniowiecznej Anglii, gdzie za panowania króla Ryszarda Lwie Serce w lasach Sherwood wiódł wesołe życie Robin Hood wraz ze swoją kompanią. Dlatego Gościu miły, jeśli chcesz przeżyć średniowieczną przygodę; poczuć atmosferę leśnej osady wyjętych spod prawa kompanów Robin Hooda; stanąć oko w oko z dziką zwierzyną; dowiedzieć się, jak spędzali czas, czym się raczyli;  jakie były troski, zmartwienia i radości mieszkańców osady…  Wejdź do  lasu Sherwood i zostań jednym z nas!
Za naszą sprawą będziecie mogli:
-pokonać tor straszliwych przeszkód, strzelać z łuku, walczyć na miecze
-ulepić garnek na wodę,
-utkać nić pajęczą,
-doświadczyć tajemnych mocy leśnej zielarki,
-raczyć się doskonałym jadłem i napojem,
-cieszyć się życiem wieśniaczym, śpiewać, tańczyć, swawolić,
-wejść w posiadanie dukatów, naszej waluty zacnej, schować ją do sakwy i zabrać do domu, na pamiątkę, żeś tu był i dobrze z nami czas spędził!

Ponadto w programie imprezy:
-występy artystyczne uczniów
- ciasto, kawa, herbata
- loteria fantowa
- kiełbasa z grilla
- potyczki rodzinne
- występ sekcji paramilitarnej „Sfora”
     atrakcje dla dzieci:
- dmuchana zjeżdżalnia
- eurobangi
- przejażdżki konne
- konkursy i zabawy