Zapraszamy do wspólnej zabawy

W okresie od października do grudnia 2016 r. świetliczaki razem z wychowawcami przygotowywały się bardzo starannie do kiermaszu świątecznego. Powstały różnorodne ciekawe ozdoby i przedmioty dekoracyjne o tematyce świątecznej. Można je było kupić podczas kiermaszu w dniu 6.12.2016 w Andromedzie oraz w szkole. Zarobione w taki sposób pieniądze umożliwiły zakup gier, klocków i pomocy, mogących uatrakcyjnić zajęcia świetlicowe. Dzieci mogą m.in. bawić się ciekawymi, rozwijającymi wyobraźnię i kreatywność klockami (magnetyczne, “Korbo”, tzw. “wafle”). Zakupione zostały także gry rozwijające pamięć i spostrzegawczość, duża tablica do pisania kredą, zestaw do ping-ponga, cymbergaj oraz pomoce potrzebne do zajęć plastyczno – technicznych (koraliki do tzw. prasowanek, kleje, papier kolorowy, papier ozdobny, bloki rysunkowe, koraliki do wykonywania biżuterii itp.). Serdecznie dziękujemy wszystkim za zakup ozdób podczas kiermaszy !