Z wizytą w gospodarstwie…

Z okazji Dnia dziecka nasze przedszkolaki wybrały się z wizytą do Oskara z grupy “Smerfusie”. Dzięki uprzejmości rodziców, dzieci mogły się poczuć jak na prawdziwej wsi: zobaczyć kury, koguty, świnki wietnamki, indyki oraz mogły podziwiać ozdobne gołębie. Tata Oskara opowiedział o zwyczajach jakie panują w gospodarstwie. Dzieci mogły zobaczyć na żywo sprzęt potrzebny do pracy. Największą jednak atrakcją była przejażdżka traktorem, który prowadził sam Oskar. Po obejrzeniu gospodarstwa dzieci udały się na wyjątkowe śniadanko, którym były kiełbaski z grilla przygotowane przez wujka Oskara. Po posiłku dzieci bawiły się na placu zabaw, na którym atrakcji było nie mało. Pełni wrażeń i zadowolenia z pobytu wróciliśmy do przedszkola. Rodzinie Oskarka bardzo dziękujemy za mile spędzony dzień pełen atrakcji i gościnę. To wydarzenie miało miejsce 1 czerwca.