Z matematką “za pan brat”

Wszyscy uczniowie klas czwartych i piątych wzięli udział w eliminacjach do konkursów matematyczno-przyrodniczego „Piramida Pytań” i matematycznego „Supermat”, które od kilku lat odbywają się w naszej szkole. Uczniowie dzielnie zmagali się z rozwiązywaniem problemów matematycznych i przyrodniczych, rozwiązywali łamigłówki. Klasę IVa reprezentowała drużyna w składzie: Kornelia Hielińska, Rafał Jelonek i Kacper Malicki, a klasę IVb drużyna, do której należeli: Majka Krzysztofik, Paulinka Kuźnik i Michał Stankiewicz. Niewielką różnicą punktów zwyciężyła drużyna klasy IVb.
Wśród klas piątych I miejsce zajęli ex aequo: Maja Machaj kl. Va, Kamil Mużelak kl. Va i Miriam Rolska kl. Vb, II miejsce zdobyła Gabrysia Michta kl. Vb i Kacper Ptak kl. Vb, III miejsce: Julia Arendowska kl. Va.
Trzech uczniów z najwyższym wynikiem uzyskanym w konkursie „Supermat” będzie reprezentować naszą szkołę w konkursie rejonowym, który odbędzie się 28 maja 2014 r.