Wywiadówka inna niż wszystkie…

Małymi krokami zbliżają się ulubione przez wszystkich święta Bożego Narodzenia. Najpiękniejszy czas, kiedy baśń urzeczywistnia się w blasku kolorowych światełek choinki, pod którą znajdujemy wymarzone prezenty.Pamiętali o tym uczniowie klasy IV a i postanowili, że oprócz wspaniałych ocen z przedmiotów i zachowania zrobią swoim ukochanym Rodzicom jeszcze jeden upominek. Przygotowali dla Nich montaż słowno – muzyczny „ Jest taki dzień”, w którym zaprezentowali swoje talenty recytatorskie  i wokalne. Zadowolenie na twarzach rodziców było wyrazem tego, iż niespodzianka przypadła im do gustu, a występ dzieci sprawił im wielką radość.