Witamy w nowym roku szkolnym!

Witamy Świetliczaki oraz ich rodziców po przerwie wakacyjnej. Serdecznie zapraszamy do systematycznego odwiedzania strony internetowej świetlicy – będą na niej zamieszczane informacje o różnorodnych zajęciach. Zaczynamy rok szkolny od nowości: nowe gry, zabawki, pomoce dydaktyczne oraz nowe panie nauczycielki i …. nauczyciel.
W zależności od dnia i godziny na świetlicy będą się odbywać różnorodne zajęcia, m.in.:
- zajęcia plastyczno-techniczne,
- zajęcia sprawnych rąk,
- zajęcia artystyczne,
- zajęcia kulinarne,
- gry i zabawy matematyczne,
- zabawy ruchowo-sprawnościowe w świetlicy, na boisku i bieżni,
- zabawy taneczne,
- zabawy teatralne,
- odrabianie lekcji (od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 – 14.45).

Każde dziecko na pewno znajdzie w tej ilości zajęć i zabaw coś dla siebie. Mamy nadzieję, że pobyt na świetlicy dla każdego Świetliczaka okaże się przyjemnym sposobem na spędzenie wolnego czasu przed lub po lekcjach.