Witamy świetliczaki!

Serdecznie witamy po długiej przerwie “starych” i “nowych” świetliczaków i ich rodziny. Zachęcamy do odwiedzania tej strony – będą na niej umieszczane opisy ciekawych wydarzeń, zajęć i zabaw świetlicowych oraz zdjęcia. Ostatnie dni świetliczaki spędziły w sposób bardzo pracowity. Musiały poznać regulamin świetlicy i wyjść na podwórko, przyzwyczaić się do nowych reguł i zasad obowiązujących podczas zabaw i zajęć. Mniejsza ilość zabawek, gier, klocków, brak niektórych zajęć – to wszystko na pewno nie jest łatwe do zaakceptowania. Ale powoli wszyscy przyzwyczajamy się do nowej sytuacji. Poniższe zdjęcia to zapis różnorodnych zabaw i zajęć, w których uczniowie mogli uczestniczyć. Między innymi zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wykonywały różnorodne ozdoby, zajęcia sprawnych rąk – prasowanki z koralików i zabawa masą solną, pokaz tańca, zabawy z wykorzystaniem kubków, zabawy ruchowe na podwórku szkolnym itp.
Mamy nadzieję, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie, nauczy się czegoś nowego – i spędzi wolny czas w mądry i kreatywny sposób.