Witamy po raz trzeci!

Serdecznie witamy w świetlicy stacjonarnej!. Ostatnie dwa tygodnie upłynęły świetliczakom bardzo pracowicie. Należało ponownie wdrożyć się do zajęć i zabaw, przypomnieć regulamin świetlicy, wszystkie zasady dzięki , którym łatwiej i przyjemniej jest spędzać czas w tak dużej grupie. Wszystkie dzieci chętnie zaczęły aktywnie uczestniczyć w życiu świetlicy angażując się w różnego rodzaju projekty:
- wykonanie ozdobnej kartki z podziękowaniem dla pani bibliotekarki (8.05. Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek),
-wykonanie laurek z podziękowaniem dla pielęgniarek pracujących w szkole i Szpitalu Miejskim w Tychach   (12.05. Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek),
-wykonanie prac na konkurs plastyczny pt. “Mama, Mamusia, Mateńka” organizowany przez Klub Wilkowyje Miejskiego Centrum Kultury.
Podczas zajęć plastycznych powstały dekoracje o tematyce wiosennej. Pogoda dopisywała przez pierwsze dni, więc wszyscy chętnie grali w piłkę, mini- hokeja, badmintona itp. na podwórku szkolnym. A gdy padał deszcz można było np. pograć w karty, układać konstrukcje z klocków przestrzennych, potańczyć a nawet “upiec” wiosenne babeczki i poczęstować nimi panią dyrektor (pięknie wyglądały- niestety wykonane z barwionej masy solnej nie nadawały się do jedzenia).
Zajęcia odbywały się w dniach 4 – 14. 05. i przeznaczone zostały dla wszystkich chętnych dzieci.