Witamy!

Serdecznie witamy po wakacyjnej przerwie uczniów oraz ich rodziców i opiekunów. Szczególnie serdecznie witamy pierwszoklasistów, którzy dołączyli we wrześniu do grona świetliczaków. Zachęcamy rodziców do odwiedzania strony świetlicy, na której można będzie przeczytać relacje z różnorodnych zabaw i zajęć oraz obejrzeć zdjęcia.

Pierwsze dwa tygodnie upłynęły świetliczakom na poznawaniu bądź przypominaniu (w zależności od klas) regulaminu świetlicy – czyli zasad i reguł, dzięki którym wszyscy będą się dobrze czuli na świetlicy. Rozmowy z dziećmi dotyczyły również odpowiedniego zachowania podczas obiadu, wyjść na podwórko oraz czasu, gdy odrabiamy zadania domowe. Kolejne dni to, oczywiście, wspomnienia wakacyjne czyli różnorodne prace plastyczne związane z wakacjami oraz pokaz mody “Lato 2017″, a także różnorodne zabawy towarzyskie, ruchowo – sprawnościowe, pozwalające lepiej się poznać, polubić, zaprzyjaźnić.

Zajęcia odbywały się zgodnie z planem zajęć świetlicy i przeznaczone zostały dla uczniów klas I – IV SP a wszystko to, co nas czeka znajdziemy tutaj. Plan każdego dnia w świetlicy znajdziemy tutaj.