Wiem, co jem!

Uczestnicy konkursu mogli wykazać się obszerną wiedzą na temat zdrowego odżywiania, biorąc udział w quizie, rozwiązując krzyżówki i zagadki. Mogli również wykazać się zręcznością, układając owocowe puzzle na czas, czy zbierając papierowe warzywa i owoce za pomocą słomianej rurki. Wszyscy wykazali się świetnym zmysłem smaku, rozpoznając bezbłędnie różne warzywa i owoce. Konkurs przebiegł w atmosferze dobrej zabawy. Nie zepsuła jej nawet ostatnia konkurencja, polegająca na wypiciu soku z cytryny. Zamiast skrzywionej buzi, na twarzach dzieci pojawił się uśmiech.  Zdobywcami pierwszego miejsca okazały się aż dwie klasy: 2a i 2c. Klasa 2b znalazła się na drugim miejscu. Wszystkim dzieciom należą się gratulacje! One naprawdę wiedzą, co jedzą! Konkurs odbył się 27 listopada i był przeznaczony dla klas drugich.