Wespół w zespół

Zmiany, zmiany, zmiany…  By zwiększyć efektywność naszych działań, połączyliśmy samorządy szkoły podstawowej i gimnazjum w jedną całość. Chcemy wykorzystać entuzjazm młodszych dzieci oraz umiejętności organizacyjne starszych uczniów. Co prawda wybory samorządowe odbyły się osobno w dwóch turach – dla gimnazjum w czwartek 29.09, a dla szkoły podstawowej we wtorek 4.10 – i mamy nadal dwóch przewodniczących osobno w każdej szkole, to jednak w obu etapach została wyłoniona wspólna rada samorządu uczniowskiego dla całej szkoły. I już działamy. Za nami dzień chłopaka, przed nami: Dzień Nauczyciela, a także otrzęsiny klas pierwszych gimnazjum. Oj, będzie się działo!

A oto wyniki wyborów:
Rzecznikiem Praw Ucznia  została Gabriela Michta,
przewodnicząca SU Gimnazjum nr 2 – Joanna Łucek,
przewodnicząca SU Szkoły Podstawowej  nr 5 – Oliwia Strauchman.
W skład Rady weszli:

• Marek Cincio,