We mgle i kroplach deszczu

Uczniowie z fakultetu turystycznego z podstawówki i gimnazjum w sobotę byli na wycieczce w Beskidzie Śląskim. Celem było schronisko na  Szyndzielni i Klimczoku. Cel został osiągnięty, ale uczniowie przekonali się, że jadąc w góry zawsze należy zabrać okrycie przeciwdeszczowe. Pogoda nas nie rozpieszczała. Gęsta mgła i deszcz towarzyszyły nam przez całą wędrówkę. Mimo niesprzyjającej aury humory dopisywały. Uczniowie cieszyli się z możliwości bycia razem. W schronisku gorąca herbata i zabrana z domu kanapka smakowały wyśmienicie. Nikt nie narzekał na brak słońca. Nasi uczniowie potrafią cieszyć się z tego, co mają. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domów. Wycieczka  odbyła się 23 maja. Zapraszamy do galerii.