“Trzymamy formę”!

Propagowanie zdrowego stylu życia jest ważnym aspektem oddziaływań profilaktycznych naszej szkoły. Systematycznie odbywają się rozgrywki sportowe w siatkówkę, mini siatkówkę, koszykówkę, dwa ognie. W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas siódmych i ósmych aktywnie uczestniczyli w programie profilaktycznym „Trzymaj Formę”. Klasa 7b przygotowała zdrowe przekąski i śniadanie. Uczniowie klasy 7c nagrali filmik dotyczący odżywiania, uczniowie klasy 8c filmik promujący aktywność fizyczną. Uczennice klasy 8b zaprezentowały zestaw ćwiczeń relaksacyjnych z wykorzystaniem elementów jogi. Ponadto zorganizowano konkurs profilaktyczny „Szanuj zdrowie. Stop uzależnieniom”.