T jak Talent – eliminacje szkolne

Nie na próżno nasza szkoła otrzymała Certyfikat Szkoły Odkrywców Talentów. Jury miało niezły orzech do zgryzienia wybierając kandydatów do następnego etapu konkursu T jak Talent”. Jak się okazało jest u nas wielu uczniów posiadających niezwykłe zdolności. Szkolne eliminacje konkursu “T jak Talent”-  przerosły nasze oczekiwania.  A było w czym wybierać  – gra na keybordzie, akordeonie, flażolecie (konia z rzędem temu, kto wie co to jest), śpiew, rap, taniec… Warto zauważyć, że niejednokrotnie były to utwory lub układy własnego pomysłu, skomponowane samodzielnie przez naszych uczniów. Do dalszego etapu na poziomie gimnazjum zakwalifikowały się ex aequo Magdalena Pająk oraz Gabriela Kłosek (śpiew). II miejsce zajął zespół 3xK, czyli Kamil Klepacz, Kamil Kukawski oraz Kamil Kuczowicz (rap). Na III miejscu znalazła się Nina Grabowska oraz Wojciech Zięba (instrumenty muzyczne). W kategorii szkoła podstawowa wygrały: Maja Machaj wraz z Julią Arendowską oraz Agata Bajowska (taniec). Eliminacje szkolne odbyły się 28 lutego. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki podczas eliminacji miejskich, które zaplanowano na 10kwietnia (sp) i 15 maja (gimnazjum).