Świętujemy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Wszyscy kochają te pluszaki -towarzyszą nam w różnych sytuacjach, zabawach, gdy humor dopisuje i gdy jest nam smutno. Świetliczaki chętnie włączyły się w różnorodne gry, zabawy i zajęcia, których głównym bohaterem był oczywiście miś. Podczas zajęć plastycznych i sprawnych rąk powstały misie wykonywane różnymi technikami - m.in. z patyczków kreatywnych- masy solnej, uszyte z materiału, wysypane popcornem, z gąbki i gumek (warsztaty plastyczne dla uczniów kl.2 i dzieci przebywających na świetlicy). Można było także zaprosić swoje misie do zabaw tanecznych przy muzyce oraz nauczyć się rysować misia podczas gry z serii “wyturlaj”.