Świetliczaki zapraszają na kiermasz

Bałwanki z cekinów i filcu, bombki z bibuły, choinki  z gazet, orzechów, piórek i muszelek, ozdoby na choinkę uszyte z filcu, odlewy gipsowe, aniołki ze styropianu  – te i inne przedmioty dekoracyjne o tematyce świątecznej z pomocą wychowawców przygotowali wychowankowie świetlicy. Przygotowania do kiermaszu świątecznego zaczęły się już od końca września br.
Te wszystkie przepiękne, ręcznie robione przedmioty będzie można obejrzeć i oczywiście zakupić podczas X Targów Twórczości Osób Niepełnosprawnych „W dobrym tonie być Aniołem”, które odbędą się 6.12.2014 na Rynku w godzinach 14.00-19.00. Serdecznie zapraszamy rodziców oraz wszystkich sympatyków szkoły i świetlicy. Proszę przyjść i zobaczyć, jakie kreatywne i zdolne mamy dzieci! Dzięki ich zaangażowaniu, cierpliwości i wytrwałości powstało wiele niezwykłych prac.
Dochód uzyskany ze sprzedaży ozdób świątecznych zostanie przeznaczony na zakup zabawek i pomocy dydaktycznych, potrzebnych do zajęć w świetlicy.