Święta Wielkanocne tuż, tuż…

Do Świąt Wielkanocnych zostało już zaledwie parę dni – dlatego świetliczaki spędziły ostatni czas bardzo pracowicie i kreatywnie. Podczas zajęć powstały przedmioty  wiosenno – wielkanocne mające ozdobić zarówno świetlicę jak i domy dzieci. Świetliczaki wykonały również kartki wielkanocne dla podopiecznych z tyskiego hospicjum im. św. Kaliksta i dzieci z Miejskiego Szpitala. Nie zapomniały także o pracownikach szkoły roznosząc drobne prezenty – króliczki z papierowych serwetek. Można było także wziąć udział w zabawach wielkanocnych z pisanką w tle.

Wszystkim świetliczakom i ich rodzinom życzymy spokojnych, ciepłych i radosnych Świąt Wielkanocnych.