Święta tuż, tuż…

Ostatnie dwa tygodnie upłynęły świetliczakom na dekorowaniu świetlicy na przyjście zimy i świąt. Podczas zajęć plastyczno-technicznych powstały różnorodne dekoracje i ozdoby, które ozdabiają świetlicę, jak i również domy dzieci. Uczniowie wykonywali przedmioty dekoracyjne z różnorodnych materiałów – szyszek, styropianowych kul, papieru kolorowego, ozdobnych serwetek, rolek z papieru toaletowego, gąbek, gazet, przypraw, płyt DVD, masy solnej itp.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim świetliczakom i ich rodzinom spędzenia tego czasu w serdecznej, rodzinnej atmosferze. Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie wiele radości, ciekawych planów i pomysłów na ich realizację!