Spotkania z przedszkolakami

Okres Bożego Narodzenia sprzyja spotkaniom w świątecznej atmosferze. Uczniowie naszej szkoły, zanieśli kolędy, uśmiech i mnóstwo dobrej zabawy do pobliskich przedszkoli. Dyrekcja, wychowawcy i przedszkolacy przyjęli nas bardzo serdecznie.  Gościły nas przedszkola nr: 10, 11, 12, 14, 19, 29 i przedszkole „Promyk”.  Podczas wspólnego  kolędowania, przedszkolaki  wraz ze swoimi starszymi kolegami malowali ozdoby świąteczne. Dzieci miały również okazję do rozmów, związanych z pobytem w przedszkolu i w szkole. Młodsi wypytywali starszych, co jest ciekawego w szkole, a starsi z rozrzewnieniem wspominali czas przeznaczony tylko na zabawę. Wspólne gry dostarczyły wszystkim wielu wrażeń i były okazją do zawarcia nowych znajomości.  Spotkania z przedszkolakami zorganizowali uczniowie klas I-III oraz samorząd uczniowski SP.