Świąteczne przygotowania

Świetliczaki bardzo pracowicie spędziły ostatnie dni przygotowując świetlicę na przyjście zimy i świąt Bożego Narodzenia. Podczas zajęć plastycznych powstały dekoracje zdobiące okna, parapety i ściany świetlicy - m.in. bałwanki ze sklejek, płyt DVD, papierowych talerzy, ozdabiane cekinami i kryształkami, gwiazdki składane techniką origami i z torebek śniadaniowych, pompony z białego tiulu, drzewka z papierowych serwetek. Dzieci nie zapomniały również o sobie i swoich bliskich – podczas zajęć uczyły się robić świeczniki i bombki z płyt DVD oraz piankowych ozdób, pachnące kartki świąteczne wysypywane cynamonem, imbirem i goździkami, kolczyki (dla siebie, mamy, siostry). Zajęcia odbywały się w ciągu ostatnich 2 tygodni i przeznaczone zostały dla uczniów klas I-IV SP. Wszystkim świetliczakom oraz ich rodzicom i bliskim życzymy spokojnych, zdrowych i, oczywiście, białych świąt Bożego Narodzenia, a także dużo optymizmu i radości w nadchodzącym Nowym Roku.