Świąteczne inspiracje

Zbliżające się Święta Wielkanocne stały się okazją dla dzieci do wykonania dekoracji zarówno świątecznych, jak i wiosennych. Podczas zajęć plastyczno – technicznych świetliczaki przygotowały przedmioty, które ozdobią świetlicę oraz ich domy. Powstały m.in. króliczki i kurczątka z płyt DVD, kolorowego papieru i koralików, pisanki z tektury ozdabiane mazakami i markerami, stroiki z wykorzystaniem sztucznych kwiatów, styropianowych jajek oklejonych bibułą lub ozdobionych cekinami, wazoniki z tulipanami składane techniką origami, kwiaty z papierowych talerzyków i filcu oraz wielkanocne drzewko, na którym zostały powieszone pisanki z drewnianej sklejki.
Zajęcia odbywały się w dniach 14 – 23.03. br. i przeznaczone były dla uczniów klas I – III SP.