Sukcesy recytatorskie uczennic naszej szkoły!

Listopad okazał się wyjątkowo szczęśliwym miesiącem dla naszych recytatorek. W szkolnych eliminacjach do konkursów powiatowych, które odbyły się 13 i 16 listopada br. przyznano następujące miejsca:

I m. – Oliwia Konarska ( kl. Va), Zuzanna Lisowska ( kl.Va)
II m. Julia Machaj ( kl.IVa), Oliwia Strauchman ( kl. Vb)
III m. Oliwia Prędki (kl. IVa), Wiktoria Knieżyk ( kl. Va)
W II Powiatowym Konkursie Recytatorskim “Cztery pory roku w poezji polskiej – jesień”, który  odbył się w naszej szkole 17. 11. 2015r., Oliwia Konarska zajęła II miejsce i zdobyła Nagrodę publiczności, a Julia Machaj otrzymała wyróżnienie.
Z kolei w Powiatowym Konkursie Recytatorskim “Wierszowa rozmowa”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Sportowych w Tychach  24.11.2015r.,  Zuzanna  Lisowska  zajęła I miejsce,  a Oliwia  Strauchman miejsce III.
Miejscem II została wyróżniona Zuzanna Lisowska w “XXIV Regionalnym Turnieju Recytatorskim Miedźna 2015″, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli. Honorowy Patronat nad tym turniejem objął Śląski Kurator Oświaty.
Recytatorkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.