Sukces małych artystów

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły nie tylko świetnie znają polskie legendy, ale potrafią je znakomicie zilustrować. Przekonało się o tym jury konkursu „Wiślanym Szlakiem” organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną filia nr 12 w Tychach. Spośród 305 prac plastycznych nadesłanych przez tyskie szkoły i przedszkola, tę najładniejszą nagrodzoną pierwszym miejscem w kategorii klas I-III, namalowała uczennica naszej szkoły Roksana Kubiak z klasy 3a. Ale… to nie jedyna laureatka tego konkursu. Zosia Szymańska z klasy 2c z piękną ilustrację do legendy „Warszawska Syrenka” zdobyła II miejsce. Nie zabrakło także wyróżnień, które otrzymali: Natalka Niezgoda i Tosia Olejarz z klasy 2b oraz Tymek Kowaliczek z klasy 3a. Pełni pozytywnych emocji i zapału do pracy, młodzi artyści przygotowują się do następnego konkursu. GRATULUJEMY i trzymamy kciuki.