Strachy na lachy

Moc zabawy, sporo nastrojowej muzyki, pięknie powycinane dynie, ciekawe dekoracje oraz fantastyczne kostiumy. W całej szkole dominującym kolorem była czerń, ale humory – bajecznie kolorowe. Tradycyjnie już bowiem Samorząd Uczniowski zorganizował pod koniec października Halloween. W zabawie wzięła udział cała szkoła, bowiem na palcach jednej ręki można było policzyć osoby, które zapomniały o odpowiednim stroju. Dopisali również nauczyciele, przebrani na równi ze swoimi podopiecznymi. Nie sposób było odmówić (również Pani Dyrektor) pięknie przebranym maluchom, gdy prosiły o cukierek. Nikt też się nie gniewał, gdy płatały niewinne psikusy. Nielichy więc orzech do zgryzienia miała komisja oceniająca stroje, ale udało się! Zwycięską okazała się klasa Ic oraz 4b, natomiast w konkurencji indywidualnej wygrali Zuza Waluda oraz Igor Hankiewicz. Gratulujemy.