Spotkanie z pisarką

Pani Justyna Słonka, autorka powieści pt. „Najgorszy tydzień w moim życiu” gościła  w naszej szkole. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie wszystkich klas czwartych. Mieli okazję dowiedzieć się, dlaczego ta książka została przez panią Justynę napisana, kim jest jej ilustrator i zarazem główny bohater książki – Bartek.  Chłopak  ma podobne problemy jak większość czytelników w jego wieku. Uwielbia gry komputerowe i zbyt wiele czasu spędza z tabletem i telefonem komórkowym, a od kiedy w jego życiu pojawił się plastelinowy ludek Lutek, wszystko się skomplikowało. Co z tego wyniknie i jak Bartek poradzi sobie w szkole,  dowiecie się z książki. Na zakończenie spotkania, które odbyło się 7 kwietnia wszyscy, którym udało się kupić książkę, mogli otrzymać od pisarki autograf.