Spotkanie z kotem Cukierkiem

Zapraszamy wszystkich miłośników kota Cukierka i tych, którzy go jeszcze nie znają na spotkanie z autorem tej niezwykłej serii – p. Waldemarem Cichoniem. Spotkanie odbędzie się 6 października w świetlicy szkolnej  od 8.50 – 10.30. Waldemar Cichoń, to autor serii o niezwykłym kocie Cukierku. Powstało 6 części: Cukierku, ty łobuzie!; Nie martw się Cukierku!; Popraw się, Cukierku! Jak się masz, Cukierku?; Gdzie jesteś, Cukierku? i najnowsza książka – Dziękuję Ci, Cukierku! Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książki i otrzymania autografu od autora. Cena jednej części wynosi 20 zł. Do kupienia będzie również nowa książkę autora nt. historii Śląska „Zdarziło się na Ślonsku”, napisaną gwarą i językiem literackim polskim. Jej cena wynosi 25 zł.
Książki Waldemara Cichonia cieszą się ogromną popularnością w całej Polsce. Więcej informacji na temat autora znajdziecie na stronie internetowej WWW.waldemarcichon.pl oraz  na  facebook.com/Cukierku, ty łobuzie oraz na plakatach, które wiszą na drzwiach wejściowych szkoły i biblioteki.