SP5 dla klimatu

We współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej jest realizowany w naszej szkole program „KLIMAT TO TEMAT”, którego celem jest uświadomienie dzieciom, młodzieży i dorosłym, co każdy z nas może zrobić dla klimatu. W klasach IV-VIII i gimnazjum odbędą się lekcje wychowawcze na ten temat. Ponadto klasa IIIA przygotowała dla Was gazetkę obok sali 42, do obejrzenia której gorąco zachęcamy. W dniach 19-25 listopada będziemy odchodzili TYDZIEŃ DLA KLIMATU. W całej szkole zostanie rozmieszczonych 25 kroków, czyli konkretnych działań, które na co dzień możemy podejmować w trosce o nasze środowisko. Zachęcamy przedszkolaków i uczniów klas I-III, aby razem z wychowawcami przebyli ścieżkę 25 kroków. Zapraszamy również do udziału w konkursie – szczegóły już wkrótce.