Setki tysięcy klocków

Repliki znanych i ciekawych obiektów z całego świata, kosmiczny krajobraz bitwy pojazdów międzygalaktycznych, fantastyczny świat hobbitów, rekonstrukcje znanych scen i niezapomniani bohaterowie z Gwiezdnych Wojen Star Wars, różowy świat przyjaciółek z miasteczka Heartlake. Pojazdy wprowadzające w zdumienie – dźwigi, auta terenowe, wyścigowe, helikoptery, maszyny budowlane… i wiele innych postaci, miejsc, rekonstrukcji wydarzeń zbudowanych z setek tysięcy klocków lego podziwiali uczniowie klasy 1a na największej w Polsce wystawie klocków lego. Okrzykom podziwu i zdumienia nie było końca! Do szkoły wróciliśmy pełni wrażeń i „łupów”- te ostatnie oczywiście kupiliśmy w firmowym sklepie!

Więcej zdjęć w galerii.