Samorządowe podsumowania

O większości działań samorządu uczniowskiego i wolontariatu można było się dowiedzieć na bieżąco na stronie facebookowej szkoły. Jednak grudzień to czas małych podsumowań – a więc do dzieła: było sporo akcji, dzięki którym wnieśliśmy trochę radości w „ponure” życie uczniowskie: Dzień Chłopaka, Dzień Dyni, wróżby andrzejkowe i trochę szaleństwa dyskotekowego, odwiedziny św. Mikołaja i jego ferajny 6 grudnia w poszczególnych klasach.
Nie zapomnieliśmy również o potrzebujących: zbiórka żołędzi dla schroniska” – to dla zwierzaków. Zbiórki dla potrzebujących dzieci – „Paczuszka dla chorego maluszka” i „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”. Wasza hojność przerosła nasze wyobrażenia!
A do tego Marzycielska Poczta i współpraca z Hospicjum im. św. Kaliksta w Tychach .
Dużo, mało – na pewno intensywnie :-) Polecamy się na przyszłe półrocze – będzie się działo.