“Razem działamy, razem wygrywamy!”

W poniedziałek odbył się w Naszej szkole konkurs interdyscyplinarny dla klas IV-VI oraz VII-VIII. Reprezentanci poszczególnych klas z dużym zapałem przystąpili do rozwiązywania różnorodnych zadań. Były zakupy w sklepiku, tangramy, tajemnicze szyfry, jaka to melodia. Nie zabrakło także zadań sprawnościowych i tych wymagających kreatywności. Po pełnych emocji konkurencjach jury przyznało I miejsce klasie 4c oraz 8a. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki, a zwycięzcy wygrali vouchery do kina dla całej klasy! Nagrody ufundowało Stowarzyszenie “Piątka Dzieciom”. Serdecznie dziękujemy za współpracę! Zapraszamy do oglądania zdjęć ;-)