Przedszkolaki w naszej szkole

Moc atrakcji czekało na przedszkolaki, które odwiedziły naszą szkołę 23 lutego. Na powitanie z zainteresowaniem obejrzały przedstawienie „Bajkowy mix” przygotowane przez zespół teatralny. Potem wzięły udział w warsztatach muzycznych,  plastycznych i świetnie bawiły się na zajęciach ruchowych pod okiem szkolnej rehabilitantki. Miały też okazję spróbować zdrowej żywności- pysznych soków  i owoców – z naszego szkolnego sklepiku. Pełne wrażeń wróciły do domów. Chyba zechcą tutaj wrócić!
Malowanie gipsowych aniołków, szukanie prezentów ukrytych przez Mikołaja, „lepienie” najpiękniejszego bałwana to tylko niektóre z atrakcji, w których mogły uczestniczyć przedszkolaki. Odwiedziny w zaprzyjaźnionych przedszkolach stają się już tradycją. Spotkanie z  maluchami to nie tylko świetna zabawa, ale również zacieśnianie więzi w środowisku lokalnym.

Zapraszamy do GALERII