Premiera spektaklu ,,Ameryki ląd”

Dzisiaj, tj. 19 kwietnia odbyła się premiera spektaklu ,,Ameryki ląd” przygotowanego przez koło teatralne ,,Baśniowa 456”. Sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w salę teatralną z prawdziwymi kulisami oraz widownią, na której zasiedli uczniowie klas I – III i przedszkolaki. Publiczność żywo reagowała na grę aktorów, humor słowny oraz nastrojowe piosenki. Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi  brawami. Dla członków koła był to bardzo stresujący, ale i wyjątkowy dzień. Po ośmiu miesiącach wyczerpujących prób mogli wreszcie zaprezentować wyniki swojej pracy. Dzisiejsze wydarzenie to także ,,rozgrzewka” przed 24 kwietnia. Tego dnia nasza grupa teatralna wystąpi z tym spektaklem na deskach Teatru Małego w Tychach, biorąc udział w XXVIII Rejonowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej organizowanym przez MDK 1. Trzymajcie za nas kciuki !