Pomysły na wspólny czas!

Koronawirus zamknął nas w domach. To tutaj większość z nas ostatnio pracuje, spędza czas wolny i zajmuje się dziećmi. Te trudne dla wszystkich dni można jednak wykorzystać na rodzinną integrację. Dyskomfort spowodowany brakiem możliwości wyjazdu do kina, czy na salę zabaw może stać się punktem wyjścia do budowania relacji i poszukiwania wspólnych pasji. Ileż to razy obiecujemy sobie, że zrobimy coś z dziećmi w weekend czy w święta, a potem brakuje na to czasu? To właśnie jest ten czas! Pomysły na uatrakcyjnienie czasu dzieciom i rodzicom zostały przygotowane w oparciu o portal Miastodzieci.pl. Szereg pomysłów na “zabicie nudy” znajdziecie Państwo TUTAJ.

Zdjęcie źródło: Freepik