Pływacy na start!

Uczniowie naszej szkoły z klas III-VI stanęli w szranki z pływakami z innych szkół podstawowych w Tychach. Trzech uczniów zdobyło brązowe medale w stylu dowolnym, grzbietowym oraz klasyku. Do zawodów przystąpiło 18 szkół. Konkurencja była ogromna! Umiejętności pływackie uczniów szkół podstawowych z roku na rok są coraz większe. Zawody pływackie cieszą się dużym zainteresowaniem.  Reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły dały z siebie wszystko, uczniowie popłynęli najlepiej jak mogli. Szczegółowe wyniki pozostałych uczniów przedstawiają się następująco:

• reprezentacja dziewcząt:
    Ciurkot Jakub- 1:14.58 grzbiet
    Kozłowski Maciej- 0:58.55 grzbiet
    Nurbagandow Ali- 0:48.04 kraul

W sztafecie pływackiej klas III i IV chłopcy: Boroń Cyprian, Cimr Filip, Chełchowski Artur i Szlendak Piotr zajęli V miejsce.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału i dobrych wyników. Zawody odbyły się 12 i 13 lutego w SP19.