Pluszowy Miś, Góra Grosza i wróżby

We wtorek 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia – Zapraszamy wszystkich od pochwalenia się ukochanymi pluszakami. Najsympatyczniejsze misiaki zostaną uwiecznione na fotografiach, które będą do obejrzenia na tablicy SU-SP5 przy sali 28.

Od 25 listopada do 6 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przeprowadzą zbiórkę monet w ramach ogólnopolskiej akcji” GÓRA GROSZA”. Niewielkie kwoty – grosze pozwolą nam pomóc dzieciom, które wychowują się poza własną rodziną. Podczas ubiegłorocznej akcji zebraliśmy 27 547 groszy! W tym roku będzie na pewno więcej! Liczymy na Was!

Dziękujemy Wam natomiast za włączenie się w akcję “Coś dla malucha”. Zebraliśmy wiele przyborów szkolnych, które ucieszą dzieciaki. Dobrze, że możemy na Was liczyć:)