Piłkarz klubu Barcelona – wychowankiem świetlicy

Piłkarz klubu FC Barcelona od niedawna jest stałym gościem na świetlicy szkolnej. Wspólnie z dziećmi uczestniczy w różnorodnych grach, zabawach i zajęciach świetlicowych. Dzieci chętnie z nim rozmawiają i zwierzają się z różnych trosk i radości. Piłkarz jest miły, serdeczny, dobrze wychowany i… jest misiem! - uszytym podczas zajęć plastyczno – technicznych. Wychowawca świetlicy wykroił z brązowego materiału sylwetkę misia, która następnie została zszyta na maszynie i wypełniona przez dzieci skrawkami materiałów. Następnym krokiem było przyklejenie oczu, nosa i buzi oraz ubranie – koszulka klubu FC Barcelona i pasiaste skarpetki. Miś dostał również imię – Stasiek i tym sposobem stał się pełnoprawnym wychowankiem świetlicy.