Piłka jest okrągła a bramki są dwie

Nasza szkoła była organizatorem turnieju Piłki Nożnej Halowej Klas Szóstych o Puchar Dyrektora Szkoły. Zaproszenia przyjęły Szkoła Podstawowa Nr 22 i Nr 17. Zespoły rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Młodzi piłkarze pokazali nie tylko świetne umiejętności techniczne, współpracę w zespole ale i grę fair play. Każda drużyna zasługuje na duże brawa za sportową walkę do końcowego, ostatniego gwizdka. Nasi chłopcy mieli wielkie serce do gry i sportowego ducha, zabrakło tylko trochę szczęścia. Ostatecznie I miejsce zajęła reprezentacja SP 17, II miejsce SP 22 a my zajęliśmy III miejsce. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Turniej odbył się 4 marca.