Pasowanie na “Żabkę”

To już tradycja wpisana w nasz kalendarz imprez, za każdym razem gdy zmieniamy nazwę grupy nasze dzielne przedszkolaki stają przed nowymi zadaniami, jakie niesie kolejny rok przedszkolny. Tym razem w większości, pokonujemy ostatni rok przedszkolnej edukacji. Dzieci przedstawiały krótki program artystyczny rodzicom: recytowały wiersze, śpiewały, tańczyły i grały na instrumentach. Całą uroczystość rozpoczęliśmy słowami: wszyscy pięknie dziś ubrani, uśmiechnięci, uczesani” zapraszając naszych gości na Pasowanie na „Żabkę”. Uroczystość zwieńczona została pasowaniem zaczarowanym ołówkiem, które przypieczętowała p. wicedyrektor wypowiadając słowa: „Pasuję Cię na Żabkę”. Spotkanie to miało miejsce 17 listopada.