Pasmo sukcesów uczniów klas trzecich

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a trzecioklasiści  dzielnie reprezentują naszą szkołę zdobywając laury.

Pasmo sukcesów rozpoczął Ignacy Ratajczyk z klasy 3a zdobywając III miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „Sport to zdrowie”. Rysując marzenie swojej mamy Ignacy otrzymał także nagrodę w miejskim konkursie plastycznym „Mama, Matusia, Mateńka 2017. Mama ma marzenie”. Wyróżnienie w tym konkursie, zdobył również Miłosz Kisielewski, którego mama marzy o spotkaniu z tygrysem.
Ale…. to nie wszystko. Uczniowie klas trzecich pokazali jak świetnie potrafią czytać. W Rejonowym konkursie „Już pięknie czytam” Kamil Chronowski z klasy 3a zajął II miejsce, Julia Koba z klasy 3b – III miejsce, a Nikola Palla z 3c -miejsce IV.
I jeszcze laureaci międzynarodowego konkursu matematycznego KANGUR. Kajetan Matusiński  z 3c i Dorian Szafrański z 3b otrzymali wyróżnienia.
Trzecioklasistom gratulujemy i życzymy udanych wakacji.