Oj, działo się! Czyli… Piknik Rodzinny Ogrody Smaku

Wszystko sprzyjało organizatorom naszego Rodzinnego Pikniku: cudowna pogoda, mnóstwo gości i wiele atrakcji dla uczestników sprawiło, że piątkowe popołudnie spędziliśmy bardzo miło.
W „Ogrodach smaku” było apetycznie, zdrowo, kolorowo i pachnąco. Zewsząd kusiły wspaniałe dania, przekąski i ciasta przygotowane przez uczniów i rodziców. Swoje kulinarne umiejętności zaprezentował uczestnik MasterChefa Juniora – Kuba Tomaszczyk. A wszystko pod kontrolą profesjonalistów: dietetyka, wizażystki i stylistki.. Wspaniale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy umilali czas swoim koleżankom i kolegom, rodzinom i znajomym występami artystycznymi. Nie obyło się bez niespodzianki. Nauczyciele klas 1-3  przygotowali  inscenizację wiersza J. Brzechwy „Na straganie” wykazując się odwagą i talentem aktorskim. Jak zwykle dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa oraz konkursy i zajęcia plastyczne dla dzieci.  Natomiast aerobik i zumba pod okiem fachowców pomagały  spalić  nadwyżki kalorii. Z głośników co jakiś czas słyszeliśmy z ust prowadzących  imprezę panów  Arkadiusza Czyrwika i Roberta  Lubowieckiego hasło: „Kuchnia zdrowa,  bo domowa”, zachęcające do odwiedzenia kramików i spróbowania specjałów oferowanych  przez uczniów .Pięknie prezentowały się zdjęcia z konkursu „Żywych  obrazów”  sławnych malarzy oraz prace plastyczne dzieci.

Serdecznie dziękujemy inicjatorom imprezy, Radzie Rodziców naszej szkoły,  na czele z przewodniczącą p. Ewą Mikołajczyk, sponsorom  oraz wszystkim rodzicom , którzy piekli ciasta i pomogli  we wszelkich  przygotowaniach.  Całej społeczności szkolnej za zorganizowanie, przeprowadzenie i udział w tegorocznym Pikniku Rodzinnym.

Zapraszamy do galerii>>