Obrady Sportowego Okrągłego Stołu

W tym roku szkolnym nasza podstawówka przystąpiła do II edycji ogólnopolskiego programu Wf z Klasą. Przed szkołami biorącymi udział w tym programie postawionych jest kilka zadań, między innymi: założenie sportowego bloga, przeprowadzenie imprez sportowych oraz zorganizowanie i przeprowadzenie debaty czyli Sportowego Okrągłego Stołu, której celem jest udoskonalenie zajęć sportowych w szkole. Sportowy Okrągły Stół już za nami. Obrady były burzliwe, ale owocne. Teraz wiemy co i w jaki sposób należy poprawić, aby lekcje wychowania fizycznego były z klasą. Przed nami wiele pracy, ale to co wspólnie zrobimy przyniesie wiele korzyści dla nas wszystkich.
Uczniowie obradowali 14 listopada 2014r.