Obiady szkolne – zmiana!

Szanowni Państwo! W związku z wejściem w życie w dniu 01 października 2016r. ustawy z dnia 05 września 2016r. o szczególnych zasadach rozliczeń podatku od towarów i usług oraz dokonywania zwrotu środków publicznych przeznaczonych na realizację projektów finansowanych z udziałem środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej lub od państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu przez jednostki samorządu terytorialnego, która dotyczy centralizacji VAT w jednostkach samorządu terytorialnego (Dz.U.2016.1454), z dniem 01 stycznia 2017r. Gmina Miasta Tychy wprowadza centralizację rozliczeń podatku od towarów i usług. W związku z powyższym  Dyrektor Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach  informuje, że od stycznia 2017r ulegają zmianie zasady rozliczania opłat za żywienie w jednostkach oświatowych.
Opłaty będą wnoszone w terminie do 15-go następnego miesiąca za miesiąc poprzedni, na podstawie informacji o płatności, która przekazywana będzie rodzicowi do 5-go każdego miesiąca.

Rodzice, którzy chcą aby ich dzieci jadły obiady w szkole w okresie od stycznia do czerwca 2017, zobowiązani są do podpisania umowy o korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej.

Wszyscy rodzice dzieci korzystających ze stołówki w wyżej podanym terminie proszeni są o podpisanie do 22 grudnia 2016 r.  umowy o korzystanie z obiadów (Zał. 1)

Dyrektor Szkoły