Obchody Konstytucji 3 Maja

14 3 Maja ideas | konstytucja, święto konstytucji, reguły klasowe

Z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja serdecznie zapraszamy społeczność naszej szkoły  do  obejrzenia prezentacji multimedialnej, którą dla danego  poziomu  edukacyjnego przygotowali   uczniowie kl. VIIIc  i VIIb.

Prezentacja dla klas VII-VIII została wykonana  przez Natalię Jazłowską, Martę Więcław i Zuzę Woś (opiekun: pani Anna Lipska).

docs.google.com/presentation/d/1IESd5ac5wvwdfRvRNUMD3asp5vxlUkwrvQh7jj0pzKw/edit?usp=sharing

Dla klas IV –VI  ułożyli  uczniowie: Dorian Dziubany , Wiktor Wiśniewski, Igor Zarzeczny (opiekun: pani Beata Ćmiel)

drive.google.com/file/d/1VzxKJLx7YQNIV7zmhXuRuJqEMmieNEel/view?usp=sharing

Filmik dla kl. I-III zmontowali  uczniowie: Kuba Prędki, Patryk Sączewski (opiekun: pani Beata Ćmiel)

drive.google.com/file/d/1Pze8m1ObPjTPaoX7eVwKCEDv2Ji58PXT/view?usp=sharing

Klasy VII i VIII zachęcamy także do rozwiązania  quizu, którego autorami są uczniowie klasy VIIa: Małgorzata Lipska, Kamil Chronowski, Szymon Kopczyk, Igor Sztajnowski (opiekun: pani Ewa Kurdelska).

quizizz.com/join/quiz/6081cc3dfd51fb001ff2ded9/start?studentShare=true

Instrukcja do quizu:

1. Każdy dostaje link do quizu i musi go wypełnić.
2. Po zrobieniu quizu czekamy, na wyświetlenie wyniku.
3. Gdy wynik się wyświetli, robimy zdjęcie lub zrzut ekranu.
4. Wysyłamy wynik na mobiDziennik do Igora Sztajnowskiego z klasy 7A