Obchody Dnia Ziemi

Dzień Ziemi obchodziliśmy w tym roku wyjątkowo oryginalnie!!! W piątkowe słoneczne przedpołudnie- 22 kwietnia uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej i 1-3 gimnazjum wraz ze swoimi nauczycielami stworzyli na boisku niezwykły „dywan”. Za sprawą mocy twórczej i kolorowej kredy przemieniliśmy wspólnymi siłami szare betonowe puzzle w bajeczną krainę pełną kwiatów, drzew oraz słońca. Pokazaliśmy, że piękno świata jest w naszych rękach!!! Tylko od nas samych zależy to, czy nasza planeta będzie zdegradowana, czy też malownicza, zdrowa i urodzajna. W trakcie tego niezwykłego happeningu czujne oko specjalnie powołanego na tę okoliczność jury oceniało pracę każdej z klas. Wyniki konkursu prezentują się następująco:

szkoła podstawowa

I miejsce – 6a

II miejsce – 5b, 4b

III miejsce – 4a, 5a, 6b

Wszystkim, którzy zaangażowali się w szkolne obchody Dnia Ziemi dziękujemy, a zwycięzcom konkursu gratulujemy!!!

Zapraszamy do galerii>>